تاریخچه شرکت آریا برهان نوین قشم

شرکت آریا برهان نوین قشم فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۸ در قالب شرکت بازرگانی آغاز نموده و در حال حاضر در زمینه واردات و توزیع محصولات بهداشتی دورکو به عنوان نماینده انحصاری در ایران فعالیت دارد.

 

  • شعار تبلیغاتی : حرفه ای اصلاح کنید.
تکنولوژی :

در ساخت تیغ های کمپانی دورکو از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است. اصلاح با یک تیغ ۶ لبه علاوه بر فراهم نمودن اصلاحی روان و سریع، باعث افزایش عمر تیغه می گردد. این بدین معناست که شما قادر خواهید بود تیغ را برای مدت بیشتر استفاده نمایی (حداقل ۲ ماه). سر خوردن این تیغ ها بر روی پوست علاوه بر اینکه مو ها را از ته اصلاح می نماید احساس لذت بخشی نیز به شما منتقل می نماید.

تیغه های محصولات دورکو کاملاً دقیق مهندسی شده اند و با زاویه و حالتی مناسب بر روی پلتفرم تیغه ها قرار گرفته اند.


فاصله بین تیغ ها :

  • کم باشد : مو در بین تیغه ها گیر می کند.
  • زیاد باشد : فشار وارده بر همه تیغه زیاد تر شده که در نهایت باعث التهاب و حساس شدن پوست می شود.

تیغه های دورکو با تحقیق و بررسی این نکات بهترین حالت را برای لبه های تیغ هایش انتخاب نموده است.  مقایسه ای بین تیغ ۳ لبه دورکو با ۲ برند موجود در بازار ایران انجام پذیرفته است که تفاوت زاویا و فواصل تیغه ها کاملاً مشهود می باشد.

در اکثر برندها لبه تیغه ها بر روی پایة تیغه ها جوش داده می شود. امّا در مورد محصولات جدید دورکو ، پایه و لبه های تیغه ها یکپارچه می باشند. این کار باعث می شود تا علاوه بر اینکه در حین اصلاح ، ضایعات (مو و کف) در بین تیغه ها گیر نکند بلکه عمر مفید تیغه ها نیز خیلی بیشتر شود.

نکته جالب دیگر در مورد تیغ های کمپانی دورکو قابلیت شستشوی ۱۰۰ درصدی آن می باشد که به لطف طراحی اصولی سَری های آن که پشت تیغه ها کاملاً باز بوده. و آب در حین شستشو از بین تیغه ها جریان پیدا می کند میسر میگردد.

تیغه ها طوری طراحی شده اند که کاملاً تمیز می شوند و آب بر روی آنها باقی نمی ماند این باعث کاهش خوردگی فلز تیغه ها و افزایش عمر آنها می گردد.


مزایا و تفاوتهای محصولات دورکو :

سازگاری انواع کارتریج ها :یکی از مزایای تیغ های سیستمی (با سری قابل تعویض) کمپانی دورکو این می باشد که هر نوع سَری بر روی هر نوع دسته ای قابل نصب است. بدین معنی که اگر شما خودتراش مردانه ۴ لبه (Pace 4) را خریداری نموده اید و ۲ عدد کارتریج موجود در بسته بندی آن تمام شده است می توانید کارتریج های خودتراش مردانه ۶ لبه (Pace 6) را خریده و استفاده نمایید.

آلوورای بکار رفته در تیغ های دورکو، سبب حفظ طراوت و درخشانی پوست، محافظت از عوامل سمی و نابودی باکتری های پوست، درمان پوست های ترک خورده و کاهش التهاب و حرارت پوست های آفتاب سوخته می شود.

ویتامین E به علت خواص آنتی اکسیدانش از پوست در برابر اشعة ماوراء بنفش ، آلودگی هوا ، داروها و سایر عوامل دارای رادیکال آزاد محافظت می نماید.

اسطوخودوس به دلیل دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی و آنتی باکتریالی اش باهش کاهش خطر سرطان پوست می شود. و همچنین چنین و چروک های حاصل از سالخوردگی را نیز کمتر می نماید.